Príprava povrchu - Eucos

EUCOS SK s.r.o.

SKÚSENOSTI V PRIEMYSELNÝCH STAVBÁCH

Prejsť na obsah
Príprava povrchu
Každý z nás sa stretol so skorodovanou bránkou, plotom, zábradlím či oceľovými konštrukciami všeobecne. Trápi nás to z pohľadu estetického, ale aj z pohľadu toho, že dochádza k narušeniu štruktúry kovu a jeho ďalšiemu znehodnoteniu spojenému s následnou výmenou. Problém väčšina z nás rieši tým, že si v najbližšom obchode zakúpi drôtenú kefu, štetec a farbu a poďme natierať. Problém, ktorý nás trápil, sme relatívne rýchlo a lacno odstránili, ale len na krátky čas. Vôbec sme totiž neodstránili jadro problému – príprava povrchu pred aplikáciou náterových hmôt tvorí úplný základ a predstavuje 90 % úspechu.
To isté platí aj pre betónové konštrukcie a povrchy stien, stropov a fasád, pri ktorých príprava slúži na odstránenie nesúdržných a uvoľnených častí štruktúry s hĺbkovým vyčistením pórov betónu a omietkových zmesí. Práce vykonávame vysokokvalitnými nástrojmi značiek FALCH, DEN JET a inými. Z našich prác na prípravu povrchu vám vieme ponúknuť:

Otryskávanie abrazívnymi materiálmi
Príprava povrchu, pri ktorej sa využíva zmiešaný tlak vzduchu s abrazívnym materiálom, ktorý naráža na povrch a tým strháva mastnoty, povrchové nečistoty, koróziu a všetky uvoľnené častice štruktúry materiálu. Povrch zostáva zdrsnený, čím sa vytvorí ideálny kotviaci profil pre finálnu úpravu náterovými hmotami.
  • tryskanie troskou
  • kremičitým pieskom
  • oceľovou drťou

Otryskávanie vysokým tlakom vodného lúča
Pôsobenie tlaku vody, ktorý vychádza cez malú trysku a vytvára veľmi vysoký tlak pôsobiaci na daný materiál, čím strháva mastnoty, povrchové nečistoty, pôvodné finálne úpravy a všetky uvoľnené častice štruktúry. Pracujeme s tlakmi do 2500 barov.
Rýchly kontakt
KONTAKTY

EUCOS SK  s.r.o
Kováčska 38
04425 Medzev
Pracovná doba:
Pondelok - Piatok: 8:00 - 16:00
Návrat na obsah